Posuvná vrata

Zpět

Posuvná garážová vrata

Garážová vrata se stranovým posuvem zajíždějí podél boční stěny do prostoru garáže a jejich použití je možné prakticky v každé stavební situaci. Horizontální posuv umožňuje úplné nebo jen částečné pootevření vrat např. za účelem průchodu osob, vynášení věcí, atd. Při úplném otevření je zachována plná průjezdová výška i šířka při minimálních rozměrových požadavcích na ukotvení konstrukce.

Křídlo vrat

je vyrobeno ze sekcí umístěných v otvoru svisle, se posouvá pomocí závěsu po speciálně upravené vodící dráze ukotvené do nadpraží a boční stěny. Spodek křídla je fixovaný pomocí válečků v ocelovém pozinkovaném profilu který je upevněn do podlahy.

Design:
Úzký a široký pruh, kazeta, hladké provedení, úzká vodorovná páska.
Barevnost:
Bílá, hnědá, zlatý dub, ořech, mahagon, rustikální dub, přírodní dub, možnost lakování podle  vzorníku RAL nebo dodaného vzorku, RAL9006, RAL7016.
Izolace:
Sekce jsou izolované 40 mm polyuretanem, celo-obvodové těsnění vrat zaručuje tepelnou a zvukovou izolaci, spodní těsnící kartáč nahrazuje práh.

Povrchová úprava

Woodgrain – struktura dřeva zabezpečuje, že dešťová voda nezanechává stopy na povrchu vrat a drobné škrábance jsou takřka neviditelné.
Plain – hladká vrata luxusního vzhledu.

Stavební připravenost

Začištěný omítnutý stavební otvor, zdi musí být rovné a navzájem kolmé čistá podlaha pro uložení vodícího profilu. Požadovaná výška nadpraží pro standardní osazení nosného profilu 115 mm, ( s pohonem) 100 mm bez pohonu, min.šířka ostění činí 150 mm. Pro pohon zásuvka 230 V na stropě, v ose vjezdu, ca. 80 – 100 cm od vnitřního líce překladu Elektrický pohon vrat je vybaven jemnými dojezdy v koncových polohách, tlakovou bezpečnostní pojistkou a nouzovým osvětlením. V ceně pohonu je přijímač a dvoukanálový vysílač s plovoucím bezpečnostním kódem.

Maximální rozměry: šířka: 5 000 mm, výška: 2 500 mm

Novinky

Nový dekor vrat !

Vrata v renolitové folii antická borovice