Roletová vrata

Zpět

Roletová garážová vrata

Roletová garážová vrata pro uzavření garáží, ochranu oken a výloh, prosklených ploch, vchodů, pasáží, případně pro rozdělení místností, do průmyslových prostor, hal apod.
Vyrábí se z různých typů vodorovných lamel, které se navíjejí na hřídel umístěnou nahoře. Boční vedení je v lištách U profilu. Rolety a roletová garážová vrata se používají zejména v místech, kde je kladen požadavek na co nejmenší využití montážního prostoru. Vrata lze montovat jak za otvor garáže, tak na venkovní stěnu nebo do stavebního otvoru, aniž by bylo nutné upravovat stávající stavební otvor. Vrata se vyrábí na míru ve velikostech od rolety na okno 1 m2 až po průmyslová vrata do šířky 12 m a výšky 8 m. Samozřejmě vždy z takového typu lamel a v takovém technickém řešení, které odpovídá způsobu užití.

Odolnost

Všechny díly jsou vyrobeny z vysoko kvalitního hliníku a umělých hmot, zabezpečujících neobyčejnou odolnost při výjimečné lehkosti celé konstrukce.

Bezpečnost

Instalace systémů fotobuněk, reagujících na pohyb v prostoru otvoru ve chvíli spouštění pláště výskyt překážky v infračerveném poli způsobí zastavení vrat a následně její automatické otevření. U vrat nad 9m2 povrchu se dodává bezpečnostní protipádová brzda.

Funkčnost

Montáž vrat za otvorem nezmenšuje šířku vstupu a vertikální vedení pláště zabezpečí maximální využití místa před i v garáži. Roletová garážová vrata fungují podobně jako roleta, plášť vrat se navijí na vodící hřídel, která je uložena v ochranném boxu nebo je zakryta krycím profilem.

Ovládání vrat

vrata jsou vybavena elektropohony s volitelným typem ovládání, jako např. tlačítkovým nebo klíčovým vypínačem, řídící elektronikou s automatikou a dálkovým ovládáním, kódovací klávesnicí, kartovým systémem. Elektropohony jsou vybaveny systémem NHK – klikou pro nouzové otevírání vrat v případě výpadku proudu.

Typy lamel

Vrata jsou vyráběna ve třech typech lamel o šířkách profilu 55, 77 a 100 mm, izolované polyuretanovou pěnou s finální ochranou vrstvou proti oděru.

Lamela 55 mm je určena pro vrata do maximální šířky 3200 mm.
U vrat do šíře 6 000 mm může být použita válcovaná lamela 77 mm.
U vrat až do šíře 8 000 mm nabízíme lamelu 100 mm.

Vyzrálá technika

Válcované schránky s jejich jedinečným spojením (ALUKON patent 137/33), který jim umožňuje zvláštní stabilitu a ovlivňuje jejich optické vlastnosti.

Ocelová bočnice schránky
Bočnice schránky – slitina
Pád pancíře rolety znemožňuje pojistka
Ocelové pojezdy a rolovací automatika napomáhají optimálnímu
navinuti roletových vrat na hřídel

Kvalita, která přesvědčí


Inovovaná technika a precizní zpracování jsou hlavními předpoklady pro vysokou náročnost na rolovací vrata. Všechny důležité díly rolovacích a garážových vrat jsou vyráběny z vysoce jakostního hliníku. Proto můžeme garantovat dlouhou životnost. Kvalita všech výrobků je kontrolována s německou pečlivostí a tím se zařazují do nejvyšší kvalitativní úrovně. Samozřejmě i při nejvyšším zatíženi a za stálého chodu je zaručován spolehlivý dlouhodobý provoz vrat.

Barevné provedení

Bílá, hnědá, tmavě hnědá, šedá, béžová, modrá, stříbrná, zelená, červená, žlutá, imitace dubu – světlé dřevo OAK, tmavé dřevo OAK , na přání zákazníka jakýkoliv odstín RAL.

Vodicí lišty a schránky jsou dostupné v libovolné barvě palety RAL. Takové řešení umožňuje
vybrat barvy celých vrat k fasádě budovy, a tím ovlivňuje přímo estetiku celé budovy.

Novinky

Nový dekor vrat !

Vrata v renolitové folii antická borovice