Sekční vrata

Zpět

Sekční garážová vrata izolovaná polyuretanem

Vente Hoesch RFS

Sekční vrata SIROCOjsou vrata z hladkých sekcí, bez prolisů. Tento stále více vyhledávaný elegantní vzhled je vhodný pro každý dům. Jsou dostupné ve všech barvách palety RAL nebo v úpravě imitace dřeva z fólie v 60 dekorech, které používají i nejlepší výrobci oken, rolet a vchodových dveří. Tato řada je ideálním řešením pro zákazníky, kteří chtějí zachovat jednotnou barvu u všech stavebních výplní na domě. Exkluzivní vzhled vrat lze zdůraznit použitím jednoho z mnoha dekoračních nerezových prvků. Jejich barevné sladění s již instalovanými okny, roletami, nebo domovními dveřmi už nemůže byť jednodušší. Dodatečnou předností těchto vrat je jejich snadná údržba a čištění.


Vente Kingspan RS / Hoesch RSS

Vrata s vodorovným, širokým prolisem. Design těchto vrat je vhodný pro domy klasického vzhledu i pro moderní stavby. Tato řada je zajímavou alternativou pro úzké prolisy.


Vente Kingspan RC / Hoesch RCS

Sekční vrata MistralVrata s úzkými, vodorovnými prolisy. Tento klasický a univerzální vzhled je vhodný pro většinu objektů, díky tomu je velmi populární. Předností této kolekce je také atraktivní poměr ceny k vysoké kvalitě vrat.


Vente Hoesch RM – microprofil

Sekční vrata BREVAVrata s novém designu microprofilu který na povrchu sekcí vytváří lomem světla důmyslný barevný efekt. Tato vrata jsou vyhledávána pro realizace ve futuristickém stavebním stylu.


Vente Kingspan RA / Hoesch RAS

Sekční vrata MaestroVrata s kazetovými vzory vhodná pro zákazníky, kteří preferují kouzlo a teplo tradičních a rustikálních domů.

Novinky

Nový dekor vrat !

Vrata v renolitové folii antická borovice