Výklopná vrata

Zpět

Výklopná garážová vrata

Popis vrat

Základní vlastností výklopných vrat je jednoduchá, stabilní a trvanlivá konstrukce, zajišťující tichou a dokonalou funkci. Skelet křídla je vyroben z ocelových profilů s povrchovou úpravou zajišťující odolnost proti korozi (zinkováním, fosfátováním, lakováním). Systém vhodně zvolených a nastavených pružin umožňuje snadné zdvihání vrat a naopak při zavírání, chrání proti prudkému klesání. Vrata jsou standardně vybavena zámkem s vložkou FAB (tři klíče), držáky pro montáž vrat a kompletní montážní sadou.

Plášť vrat

Venkovní výplň křídla vrat je vyrobena z profilovaného (trapézového) plechu, ve čtyřech designech (svislá
a vodorovná drážka, A profil nebo V profil) a v 10 základních barevných odstínech, umožňujících přizpůsobení odstínu vrat, oknům, dveřím, nebo střešní krytině. Výplň může být izolovaná pomocí styropěny, která zvyšuje izolační vlastnosti vrat.

Stabilita

Díky ocelovým uzavřeným profilům, příčnému zesílení v konstrukci křídla a jeho čtyřbodovému zavěšení se vrata otevírají a zavírají velice plynule a lehce.

Tichý chod

Otěru odolné plasty v kombinaci s ocelovými díly zaručují tichou a bezchybnou funkci vrat.

Široké použití

Možnost zabudování vchodových dveří do křídla vrat, větracích mřížek, prosklení, dodatečných zámků
a bezpečnostních prvků umožňuje široké využití vrat.

Ovládání vrat

Všechna výklopná vrata je možné ovládat jak manuálně, tak za pomoci elektropohonu s dálkovým ovládáním, klíčovým spínačem nebo kódovací klávesnicí. V případě garáže bez vchodových dveří je možnost odblokovacího zařízení zvenku, což umožňuje otevřít vrata i v případě výpadku proudu.

Barevné provedení

bílá hnědá cihlová vínová stříbrná
tmavohnědá olivová šedá zlatý dub ořech

Na přání zákazníka jakýkoliv odstín RAL.

Výklopná vrata barevnost v designu svislá drážka

Ve stejném barevném provedení jako vrata se svislou drážkou dodáváme i vrata v designu vodorovná drážka nebo tzv.vzor „A“ a vzor „V“


Maximální rozměry :

šířka: 4 000 mm, výška: 2 700 mm

Novinky

Nový dekor vrat !

Vrata v renolitové folii antická borovice