Protipožární vstupní dveře

Zpět

Dveře oplášťované s protipožární odolností

D1SEI30, D2SEI30, D1SEI60, D2SEI60

Dveře oplášťované bez odolnosti D1SBO, D2SBO

Dveře oplášťované protipožární DSEI30 a DSEI60 a dveře vnitřní bez protipožární odolnosti DSBO jsou určené pro použití v privátních i průmyslových objektech. Oplášťované protipožární dveře DSEI30 a DSEI60 a vnitřní dveře bez protipožární odolnosti jsou vyrobené jako jedno nebo dvoukřídlové. Jejich složení je z plného nebo částečně proskleného křídla a z ocelové konstrukce s prahem, nebo bez prahu.

Dveře oplášťované protipožární jedno nebo dvoukřídlé DSEI30 a DSEI60.

Křídla dveří jednokřídlých, nebo dvoukřídlých, plných nebo prosklených jsou vyrobeny z dvou částí pozinkovaného plechu a následnou povrchovou úpravou PVC nebo práškovým lakováním. Pevné křídlo v dvoukřídlých dveřích je blokováno za pomocí ručního rýglu nebo automaticky. Rám dveří je vyroben z ocelových profilů o síle 2,0 mm a práškově lakovaný. Stojky rámu dveří jsou svařované. Křídlo dveří je zavěšeno v rámu na dvou pantech. Na obvodu vrat je instalováno gumové přilnavé těsnění vyrobené z modifikovaného EPDM. Ve stojkách a nadpraží rámu, dále v zámkové liště a na okraji činného křídla je umístěno těsnění o rozměru 2×20 mm.

Protipožární odolnost

Protipožární odolnost v řadě EI30 a EI60 označuje požární utěsnění (ochrana průniku plamene) a požární izolaci (ohraničení vlivu tepelné energie) po dobu 30 a 60minut.

Výplň dveří

Kování a zámky

Standardně dodávané dveře jsou dodávány s jedním zásuvně-západkovým zámkem s vložkou se třemi klíči a klikou. Dveře jsou vyrobeny se samo-zavíracími panty.

Doplatková výbava:

Novinky

Nový dekor vrat !

Vrata v renolitové folii antická borovice