Plotové výplně a sloupky

Zpět

Privátní a průmyslové plotové výplně a sloupky

Slouží k uzavření a zároveň ochránění pozemků a ploch jak v privátní tak i průmyslové sféře. Nezáleží na velikosti ani členitosti terénu, naše oplocení umožňuje oplotit jakýkoliv pozemek.

Privátní plotové výplně a sloupky mezi sebou tvoří harmonický celek a je možné je libovolně kombinovat a sestavovat s ohledem na celkovou estetiku oplocení. Výplně vyrábíme a dodáváme ve třech základních provedeních – ocelové výplně, dřevěné výplně a plastové výplně a to jak samostatně, tak i kompletní systémy oplocení vjezdová brána – vchodová branka – plotové výplně – sloupky.

Námi dodávané průmyslové ploty nabízíme jako komplexní řešení oplocení kolem průmyslových budov, skladů, parkovišť, parků, zahrad, škol, veřejných prostranství či sportovních objektů. Systém zahrnuje posuvná a křídlová vrata, branky, plotové dílce a sloupky. Výplň průmyslových plotů většinou tvoří ocelové jekly 25×25 mm nebo drátěné svařované panely Nylofor. Toto oplocení se dnes již také začíná používat v moderní privátní sféře.

Privátní plotové výplně a sloupky

Průmyslové ploty

Průmyslové plotové výplně

Novinky

Nový dekor vrat !

Vrata v renolitové folii antická borovice