Plastový plot

Zpět

Plastové ploty Elegance

Popis materiálu

Profily jsou vytlačovány z tvrdého PVC a odpovídají normě ISO 9002. Jejich nespornou výhodou je odolnost vůči povětrnostním vlivům (déšť, sníh, mráz, vítr, …), tvarově jsou neměnné, stálobarevné, tyto profily a výrobky
z nich (ploty, brány, branky a zábradlí) není nutno nikdy brousit a natírat.

Plastové výplně vjezdových bran a branek

Brány a branky jsou vyráběny, stejně jako plotová pole, dle požadavku zákazníka s přihlédnutím k technické proveditelnosti. Bránu lze zhotovit jednokřídlou, dvoukřídlou kde rám tvoří svařený hliníkový jekl a dále jsou pro výrobu použity profily stejné jako u plotových polí. Další možností bran jsou posuvné po kolejnici nebo brány samonosné kde rám tvoří svařený ocelový jekl tento je možno opatřit žárovým zinkem, nebo nátěrem, k výrobě výplní jsou opět použity profily jako u plotových polí.

Plastová zábradlí

Výše uvedené plastové profily se dají použít i na zábradlí v kombinaci se železnou konstrukcí. Druhou variantou pro výrobu zábradlí je francouzský systém plastových profilů vyztužených hliníkem s plastovými sloupky upevněnými na nosné železné konzole.

Plastové obklady

Plastový obklad je bezúdržbová náhrada dřevěných palubek, která se využívá na podbití nebo obkládání stěn jak v exteriéru tak v interiéru. Materiál použitý na výrobu je totožný jako u profilů plotových tzn. že nepotřebuje žádné nátěry nepodléhá povětrnostním vlivům, nehnije a nenapadne jej dřevokazný hmyz. Barevná škála obkladů je dosti široká na to, aby uspokojila náročné požadavky zákazníků, v nabídce jsou samozřejmě i barvy totožné s plotovými profily.

Plotovky recyklované Traplast

Ekonomická verze plastových plotovek vyráběných v tradičních tvarech jako masivní profily s přitažlivým vzhledem. Probarvení přímo ve hmotě, má stejně jako základní materiál TRAPLAST, mimořádnou odolnost proti povětrnosti a proto se i po létech vzhled profilů zásadně nemění. Využití profilů při výstavbě plotů je po všech stránkách velice výhodné nehnijí, nekorodují, jsou nenasákavé, barevně stálé a nevyžadují proto žádnou údržbu. Profily lze snadno řezat, vrtat a dále upravovat podle potřeby nástroji na kov nebo na dřevo a místa po opracování není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat. Při montáži plotů doporučujeme používat nekorodující spojovací prvky. Plotovky jsou standardně dodávány v hnědé barvě. Na přání zákazníka lze v závislosti na požadovaném množství zajistit výrobu v barvě šedé, cihlově červené, černé, popřípadě zelené.

Další produkty z plastu …

Tabulka rozměrů

Novinky

Nový dekor vrat !

Vrata v renolitové folii antická borovice