Předokenní rolety a sítě

Zpět

Roletové systémy pro novostavby a stávající zástavbu

Program úspory energie k dodatečné vestavbě

Rolety k omítnutí z komponentů ALUKON chrání před chladem, teplem, hlukem a zvědavými pohledy a tím uspokojují náročné požadavky uživatele. Protože se rolety zabudují před okno, tak nevznikají studené mosty jako je tomu u překladových schránek. Touto zvláštní montáží je zamezeno ztrátám tepla a tím se docílí pozoruhodné úspory v nákladech na topení.

Po omítnutí není roletová schránka viditelná. Revizní kryta vodící lišty mohou být dodány barevně sladěné s oknem. Vzhledem k protlačovanému reviznímu dílu schránky mohou být bez obtíží provedeny případné následné opravy. Proto při nich nedochází k zašpinění obytných místností a poškození tapet a obkladů.

Schránky k omítnutí přinesou klid a pohodlí do vašeho domu. Protože je roletový element integrován do vnější části překladu a tím není spojen s vnitřními prostory domu, je docíleno jeho vynikajícími stavebně-fyzikálními vlastnostmi optimální tepelné a prvotřídní zvukové izolace.

Roletové elementy pod omítku mohou být také dodány s integrovanou sítí proti hmyzu a to ve velikostech schránky 138, 150, 165 a 180 mm.

Roletové systémy pod omítku mohou být na přání vybaveny hliníkovými nebo plastovými lamelami.
U obou druhů lamel je k dispozici široká paleta barev. Naše válcované dvoustěnné hliníkové lamely vypěněné ekologicky nezávadnou pěnou bez FCKW, zaručují vedle optimální tepelné a zvukové izolace dodatečnou stabilitu a bezpečnost.

Schránka k omítnutí bez úkosu 90°


Barevnost schránky a lamel

…schránky

Můžete se rozhodnout mezi protlačovanými nebo válcovanými schránkami, vybrat provedení s úkosem nebo zaoblené, díky
velkému sortimentu a široké škále barev uspokojíme každé přání.

Rolety se harmonicky začlení do celkového výrazu fasády. Vzhledem k barevné mnohotvárnosti je možné váš dům vybavit roletami v barvách podle vašich osobních požadavků.

Všechna provedení schránek jsou k dodání v barvách RAL. Kromě toho dodáváme roletové elementy s protlačovanými schránkami v různých odstínech elox.


Válcovaná schránka s úkosem 45°

Válcovaná zaoblená schránka

Barevnost schránek a vodících lišt


…lamely

Barevné provedení lamel

Zvláště široký program nabízíme v roletových lamelách a to nejen naším sortimentem barev, ale i různými typy pro každou oblast použití

Hliníkové roletové lamely firmy Alukon (D) se vyznačují vysokou kvalitou, optimální tepelnou a zvukovou izolací, jsou odolné, mají dlouhou životnost a zvyšují zabezpečení proti vloupání. Při zvlášť vysokých nárocích na bezpečnost a stabilitu doporučujeme naše protlačované hliníkové lamely.


…příslušenství a způsoby ovládání

Vyberte si mezi tradičním ovládáním páskem nebo šňůrou, klikou nebo elektrickým pohonem.
Elektropohony mohou být dodány s elektronickým vypínáním, s dálkovým ovládáním nebo s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním za použití NICE WAY – automatizace domu.


Pevné a rolovací sítě proti hmyzu

Montáž na okna

Barevné provedení:


Montáž na dveře


Novinky

Nový dekor vrat !

Vrata v renolitové folii antická borovice