Sekční průmyslová vrata

Zpět

Sekční průmyslová vrata K2

Ekonomicky atraktivní variantou pro průmyslové odvětví jsou námi dodávaná průmyslová vrata evropského standardu s označením K2 vyráběná z komponentů s certifikací EU.

Průmyslová vrata splňují nejnáročnější požadavky na přesnost a kvalitu zhotovení. Jsou určena pro průmyslové objekty všech typů a četností provozu. Průmyslová vrata mají vynikající izolační vlastnosti, pevnost, kvalita a střízlivý lamelový design, rychlost dodávky a v neposlední řadě výborná cena, to jsou hlavní přednosti tohoto typu vrat. V případě nutné potřeby jsme schopni dodat tato průmyslová vrata do několika dnů po celém území České republiky.

Použité materiály – druh a kvalita použitých materiálů svědčí o kvalitě výrobku. Samozřejmě jsou důležité také jiné elementy, ale o úspěchu rozhoduje výběr přiměřených materiálů v etapě zahájení výroby.

OCELOVÁ VRATA

Stěny sekcí průmyslových ocelových vrat typu K2 IS jsou stavěné z ocelových plechů s tloušťkou 0,5 mm, žárově pozinkovaných a potahovaných polyesterem. Jejich výplň je vrstva PU pěny bez freonů.

HLINÍKOVÁ VRATA

Stěny sekcí průmyslových hliníkových vrat typu K2 IP jsou vyrobeny z anodovaného hliníku s tloušťkou 1,4 mm,
rám sekcí je vyplněn jednoduchým nebo dvojitým akrylovým sklem. Dolní sekci vrat tvoří dvoustěnná, zateplená hliníková deska.

Více obrázků najdete zde!

Sekční průmyslová vrata Nassau

Dánská firma NASSAU DOOR A/S patří k předním světovým výrobcům průmyslových vrat s řadou dceřinných společností po celé Evropě. Za 30 let svého působení se dokázala dokonale přizpůsobit potřebám trhu a mimo jiná ocenění, získala již v roce 1987 ID cenu za vynikající průmyslový design. Vývojové oddělení je dynamickým činitelem rozvoje podniku a proto se i nadále výrobky Nassau řadí mezi nejlepší vyráběná průmyslová vrata.

Nassau 9000

Vrata nové generace jsou dalším vývojovým krokem v dynamické řadě modelů známých v Evropě svojí kvalitou, moderním designem a konstrukčním řešením pro dlouhodobé používání. Vrata s nadčasovým designem, jsou vyráběna ve znění architektonických trendů nového století.

Konstrukce vrat
Sekce jsou tvořeny z hliníkového nebo ocelového pláště, mezi jehož stěny je tlakově aplikována polyuretanová pěna o tloušťce 45 mm, na ekologickém principu – bez CFC plynu – či jiných látek nepříznivých pro ozónovou vrstvu. Díky použití nového automatizovaného systému plnění PUR pěnou dospěl výrobce k vyjímečné pevnosti a tuhosti sendvičových sekcí. Díky této skutečnosti můžeme nabídnout vrata až do šířky a výšky 10 m (max.plocha 70m2)
Všechna kování vrat NASSAU jsou pro prodloužení životnosti galvanizována, vodící dráhy jsou seřiditelné, čímž je dosaženo velké flexibility a perfektní funkce. Vrata, která jsou pohyblivou částí budovy, musí být individuálně vypočítána a přizpůsobena svému účelu. Nassau Door A/S využívá k výrobě vratových pružin každých jednotlivých vrat speciálně vyvinutý počítačový program. Můžete si být jisti funkčním a trvanlivým výrobkem, lehké konstrukce, s extrémně tichých chodem, který může být stejně dobře ovládán jak manuálně, tak za pomoci elektropohonu.
Bezpečnost
Nassau splňují nejpřísnější bezpečnostní požadavky EU již ve své standardní výbavě která obsahuje sekce s ochranou proti sevření prstů, nebo vodící kladky s ochranným límcem. Díky své pojistce proti zlomení pružiny a přetržení lanka získala bezpečnostní certifikát od Berufsgenossen¬schaft a SUVA.


Izolace
Atesty renomovaných institutů v Dánsku potvrzují, že vrata NASSAU 9000 jsou nyní nejlépe izolovaná průmyslová vrata na trhu pokud jde o teplo, chlad a zvuk. Nassau 9000 mají díky vyšším sekcím v průměru vždy o 1 sekci méně, což znamená méně spojů a tím vylepšenou izolaci. Přerušený tepelný most a moderně propracované těsnění mezi jednotlivými sekcemi má za výsledek perfektní izolaci nejen tepelnou, protihlukovou a odolnou proti povětrnostním podmínkám, ale eliminuje i kondenzaci a korozi.


Flexibilní systém
Nassau jsou přizpůsobitelná jakýmkoliv montážním podmínkám a mohou Vám být dodána v různých typových provedeních, s přihlédnutím na požadavky provozu, jejich nejlepšího využití s přihlédnutím na architekturu budovy. Existuje mnoho variant oken, typů skel, barev, způsobů natírání, provedení pojezdů a elektrického ovládání. Rozměr vrat je rovněž na volbě zákazníka, až do deseti metrů šířky vrat Samozřejmostí je možnost personálních dveří vně nebo mimo vrat ve stejném designovém provedení.


Ostění a nástavby
Vrata NASSAU mohou být vybavena ostěními či nástavbami, takže je možno vytvořit celistvou a harmonickou fasádu. Nassau Door A/S doporučuje, aby vchody byly umístěny v ostěních, čímž se dosáhne lepšího a stabilnějšího výsledku.

V standardních nebo speciálních barvách – průmyslová vrata NASSAU se dodávají buď bez barevné úpravy nebo v barvě podle přání. To dává nové možnosti moderní architektuře.
Základní popis vrat

Více obrázků najdete zde!

Novinky

Nový dekor vrat !

Vrata v renolitové folii antická borovice