Privátní vjezdové brány

Zpět

Vjezdové brány jsou určené k ochraně soukromí pro uzavírání příjezdových cest, parkovacích míst, dvorů, zahrad atd. a to jak u privátních tak i veřejných a komerčních objektů. Mimo základní funkci zabezpečení a uzavření objektu slouží brány také k účelu umožnit přístup do daného prostoru pouze oprávněným osobám. Lze je ovládat jak manuálně, tak dnes již téměř standardně elektropohonem s dálkovým ovládáním, čímž zabezpečují bezpečný provoz i tam, kde je vjezd a výjezd z frekventované nebo jinak nepřehledné komunikace. Dalším plusem je samozřejmě pohodlí představované ovládáním celého systému přímo z vozidla bez nutnosti z něj vystoupit..

BRÁNY KŘÍDLOVÉ – OTOČNÉ – na vlastních závěsech (pantech)

BRÁNY POJEZDOVÉ otevírání do boční strany vjezdu

Samonosná brána

nejoblíbenější typ brány u nás, kdy ve vjezdové části nedochází k dotyku konstrukce brány s terénem. Rám samonosné brány je svařen z ocelových uzavřených profilů, kdy její spodní část je opatřena tzv. vodícím „C“ profilem, který se pohybuje po pojezdových vozících, které jsou pevně spojeny s betonovým základem. Díky tomuto principu se brána pohybuje volně nad zemí, což je výhodné zejména v zimě.Její stabilitu zabezpečuje ložiskové horní vedení, které je připevněno buď k dodanému vodícímu sloupku, nebo ke stávajícímu sloupku oplocení.Na straně zavírání brány je instalován koncový doraz.

Pojezdová brána

pohybuje se za pomoci dvou ložiskových kladek po zinkované vodící šíně tvaru obráceného písmene U nebo V, která je připevněna k betonovému základovému pásu ve vjezdu a na stranu otevírání brány (podél plotu). Její stabilitu zabezpečuje ložiskové horní vedení, které je připevněno buď k samostatnému vodícímu sloupku, nebo ke stávajícímu sloupku oplocení.Na straně zavírání brány je instalován koncový doraz s ochranou proti vysazení brány.

VSTUPNÍ BRANKY

Novinky

Nový dekor vrat !

Vrata v renolitové folii antická borovice