Průmyslové vjezdové brány

Zpět

Průmyslové brány jsou nejvhodnějším řešením pro uzavření vjezdů průmyslových zařízení, logistických center, skladů a parkovišť. Díky robustní konstrukci lze uzavřít vjezdy až
18 metrů široké a za použití dvou protilehlých vstupních bran lze uzavřít šířkou až 24 metrů.
Námi dodávané brány splňují ty nejnáročnější požadavky moderních projektů. S velkou pečlivostí usilujeme o dodržování nejvyšší kvality jak při standardní výrobě, tak i při nestandardních požadavcích zákazníků. Samozřejmostí je uplatňování nejnovějších poznatků o ochraně proti korozi, především technologie silného žárového zinkování, nebo slitinou zinku a hliníku, umělé hmoty – nylon, PVC a polyestery, případně kombinace těchto povrchových úprav. Snažíme se pružně reagovat na potřeby trhu a pro každý projekt nabídnout nejlepší možný bránový systém.

Posuvné samonosné brány

Samonosná posuvná brána je dodávána jako komplet křídla brány a veškerých kompletních pojezdů. Nosné vozíkové pojezdy se šroubují na chemické kotvy do předpřipraveného betonového základu samonosné brány. Pohon samonosných bran může být ruční, nebo automatický. V případě automatického elektromechanického pohonu je křídlo brány poháněno pohonem přes nylonový nebo kovový hřeben. Stabilní konstrukce, rameno zavěšené nad terénem, takové řešení zajišťuje bezproblémový provoz brány bez ohledu na roční období, pohyb není blokován i když je země pokryta sněhem, ledem, pískem nebo listy.

Dvoukřídlé brány

Dvoukřídlá brána je tvořena kompletem vratových křídel která jsou zavěšena za pomoci speciálních závěsů na nosných sloupcích. Součástí manuálně otevírané brány je zástrč a zámek, aktivní křídlo pravé (standard) při pohledu ze strany pozemku, souměrně dělená křídla, křídlo brány tvoří uzavřená ocelová konstrukce. Šířka vjezdu až 10 metrů.

Vchodové průmyslové branky

se v naprosté většině dodávají jako komplet včetně sloupků, kování a všech komponent potřebných pro její montáž a provoz.

Novinky

Nový dekor vrat !

Vrata v renolitové folii antická borovice